Výtvarné kurzy v Liberci
Kurzy vitráže, Tiffany a kermamiky na Mlýně - logo

Výtvarné kurzy 2017

kurzy-vitraze-keramiky-na-mlyne-exteriery 07mlyn-okoli-posezeni 02kurzy-vitraze-keramiky-na-mlyne-interiery 02kurzy-vitraze-keramiky-na-mlyne-exteriery 01Toužíte strávit příjemnou dovolenou nebo víkend a zároveň tvořit na výtvarném kurzu a přivézt si vlastnoručně zhotovenou Tiffany lampu, barevnou vitráž, vitrážové zrcadlo, šperkovnici, drobnou bižuterii nebo keramický květináč? Záleží jen na Vás. Můžete si vybrat z nabídky našich výtvarných kurzů na Mlýně v podhůří Orlických hor. Budete pracovat v nově vybavených výtvarných dílnách – keramické dílně a vitrážové dílně v malebném prostředí bývalého Mlýna.

Přehled - letní výtvarné kurzy na konci května, v červnu, červenci, srpnu i září 2017

Výtvarný kurz víkendový - dvoudenní

Kurz keramické mozaiky

Kurz techniky Tiffany vitráže

Kurz vitrážové mozaiky

kurz-vitrazova-mozaika 11kurz-tiffany-technika 02kurz-keramicka-mozaika 10Ve víkendových výtvarných kurzech si můžete zkusit základy technik Tiffany vitráže, keramické mozaiky, nebo vitrážové mozaiky. Doplnit výtvarný kurz můžete rozšířením o ukázky klasické vitráže do olova. Vaše výrobky si samozřejmě odvezete s sebou. Vyberte si z výtvarných kurzů výše.

Výtvarné kurzy třídenní

Kurz Vitrážová mozaika a Tiffany technika

Kurz Tiffany technika + Fusing

 

Třídenní kurz klasická vitráž do olova + Tiffany technika

 

kurz-tiffany-technika 24kurz-klasicka-vitraz-do-olova 11kurz-vitrazova-mozaika 08kurz-tiffany-technika 19Třídenní výtvarné kurzy Vám umožní vyzkoušet si kombinaci Tiffany techniky a vitrážové mozaiky, objevovat tajemství fusingu a rozšířit výtvarný kurz o další ukázky technik. Prožijete tři tvůrčí dny v příjemném prostředí v přírodě a odvezete si s sebou Vaše výrobky, kterými si můžete vyzdobit domov nebo podarovat Vaše přátele. Nabídka výtvarných kurzů viz. výše.

Výtvarný kurz čtyřdenní

Kurz Klasická vitráž do olova + Tiffany technika + Fusing

Kurz Tiffany technika, Vitrážová mozaika + Fusing

Kurz Lampy Tiffany

kurz-tiffany-lampa 15kurz-tiffany-technika 11kurz-klasicka-vitraz-do-olova 07kurz-tiffany-technika 05kurz-keramicka-mozaika 04Nejdelší výtvarný kurz přináší možnost zhotovit kompletní Tiffany lampu, tvořit keramickou mozaiku a zároveň pracovat Tiffany technikou, vyzkoušet si intenzivní výtvarný kurz klasické vitráže do olova a Tiffany techniku, absolvovat intenzivní kurz Tiffany techniky. Dále máte možnost rozšířit kurz o ukázky dalších výtvarných technik. Při tom všem budete mít stále čas na výlety za poznáváním krásy okolní přírody Orlických hor, nebo nedalekých měst Náchod, Opočno, Nové Město n.M., Deštné atd.

Podle toho jaký výtvarný kurz vyberete, si můžete odvézt lampu Tiffany, vitrážové zrcadlo, Tiffany šperkovnici, klasickou závěsnoou vitráž do olova, keramický ozdobný květináč a další výrobky.

Termíny pro výtvarné kurzy 2017 na konci května, v černu, červenci, srpnu i září najdete u každého výtvarného kurzu.

Můžete se také rozhodnout podle výtvarné techniky a vybrat:

KURZY V LIBERCI
Pořádáme kurzy
také
v Liberci
zde:


Kurzy Tiffany
Kurzy vitráže
Kurzy fusingu
Kurzy mozaiky

Objednávky pouze telefonicky a emailem

tel.: 774520807
jana @ mihulova. cz


kontaktní osoba:
Ak. mal Jana Mihulová

REZERVACE KURZU
Rezervujte výtvarný kurz
ve formuláři online zde.


Nebo nám zavolejte
tel.: 774520807

kontaktní osoba:
Ak. mal Jana Mihulová
DÁRKOVÝ POUKAZ
Darujte výtvarný kurz Vašim blízkým
formulář online zde.


Nebo nám zavolejte
tel.: 774520807

kontaktní osoba:
Ak. mal Jana Mihulová